Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kariera

Szukamy nowych wyzwań, cenimy pozytywną atmosferę i dobrą współpracę. Chciałbyś rozwijać nasz projekt razem z nami? Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do najbardziej mobilnego zespołu w Gliwicach.

Aktualne oferty pracy

Business Development Specialist

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą, która swoją działalność rozpoczęła w 2019 roku w odpowiedzi na pojawiające się trendy i wyzwania na rynku transportu zbiorowego. Mamy już za sobą prezentację naszego autonomicznego minibusa Blees BB-1, którego testy były prowadzone zarówno w Katowicach jak i Gliwicach.

Kluczem do sukcesu są Nasi ludzie, którzy są profesjonalistami, mają interdyscyplinarne podejście oraz są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Ponadto duży nacisk kładziemy na kulturę organizacyjną w firmie, gdzie budujemy poczucie wspólnego celu.

Zostań częścią naszego zespołu, w którym będziesz odpowiedzialny za:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych.
  • Budowanie z Klientami relacji opartych o partnerską współpracę i zaufanie do produktu.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków umów, branie udziału w przetargach.
  • Koordynacja prac z podwykonawcami, klientem i zespołami wewnątrz firmy.
  • Zarządzanie wdrożeniami produktu.
  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
Wyposażenie biura

Laptop
Telefon
Duży parking dla pracowników

Szczegóły oferty

Praca w systemie hybrydowym
Pakiet opieki zdrowotnej Lux Med
Dofinansowanie do karty MultiSport
Lekcje angielskiego
Ubezpieczenie grupowe
Siłownia na terenie firmy
Dofinansowanie do posiłków
Elastyczne godziny pracy

Staż / praktyka

Doświadczenie: Brak

Twoim zadaniem będzie wsparcie jednego z naszych zespołów, które pracują nad zaprojektowaniem, produkcją i wdrożeniem autonomicznych minibusów.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie:

  • programowania w języku C,
  • programowania w języku Python,
  • programowania w języku .NET/ .NET Core,
  • projektowania i testowania elektroniki pojazdu,
  • planowania i przeprowadzania testów oprogramowania pojazdowego,
  • tworzenia konstrukcji naszego pojazdu,
  • działań związanych z tworzeniem i testowaniem aplikacji mobilnych,
  • wsparcia w przeprowadzaniu pentestów i działań w obszarze cybersecurity,
  • wsparcia działu marketingu i działu sprzedaży.
Klimat startupu
Darmowy parking
Sprzęt
System operacyjny: Windows
Komputer: Laptop
Monitory: Dwa
Benefity

Praca z doświadczonym zespołem
Realny wpływ na rozwój naszej firmy
Praca nad własnym, innowacyjnym produktem
Możliwość przejechania się autonomicznym busem 😊

Edyta Lorkiewicz

HR Manager
+48 791 733 627
elorkiewicz@blees.co

    Imię i nazwisko

    Telefon

    Wiadomość